Internet Explorer is no longer supported

Please use a current browser!

Słuchawki bezprzewodowe

Passion Clear II

Uniwersalny wybór na co dzień. Dzięki słuchawkom dousznym Passion Clear II możesz cieszyć się ulubioną muzyką, rozmawiać przez telefon bez zakłóceń i pracować w spokoju. Wszystkie praktyczne funkcje, takie jak ANC, funkcja lokalizacji i 9 różnych trybów equalizera, można łatwo i wygodnie obsługiwać za pomocą aplikacji.

Passion Chop

Bezprzewodowa wolność: Słuchawki bezprzewodowe z dołączoną podkładką do ładowania indukcyjnego. Passion Chop to niezawodny towarzysz na co dzień, łatwy w obsłudze i zapewniający 12 godzin pracy na jednym naładowaniu akumulatora i wygodnemu ładowaniu w aktywnym etui. Dzięki ochronie przed potem nadaje się również do intensywnego wysiłku sportowego.

Spirit Unchained

Słuchawki True-Wireless Spirit Unchained zachwycają swoim otwartym etui. Dzięki funkcji Environmental Noise Cancelling (ENC) są idealnym wyborem do komfortowego prowadzenia rozmów telefonicznych. Funkcja szybkiego ładowania sprawia, że ładowanie odbywa się w szybkim tempie, a dzięki etui z funkcją ładowania można je ładować również w podróży.

Słuchawki nauszne

Passion Voyage

Dzięki Passion Voyage możesz cieszyć się spokojem, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki te można złożyć, oszczędzając miejsce, a dzięki funkcji Active Noise Cancelling (ANC) eliminują hałasy z otoczenia. To idealny towarzysz podróży. Jeśli po 20 godzinach odtwarzania bateria się wyczerpie, słuchawki można naładować bezprzewodowo.

Spirit Focused

Chcesz mieć spokój? Dzięki aktywnej redukcji szumów w słuchawkach Spirit Focused nic nie będzie Cię rozpraszać. Dzięki technologii Multipoint możesz łatwo przełączać się z telefonu na służbową rozmowę. Wyściełane muszle słuchawek są niezwykle wygodne, nawet podczas całodziennego noszenia.

Spirit Calypso II

Chcesz poczuć wibracje basów w całym ciele? Dzięki włączanej funkcji wzmocnienia basów w słuchawkach Bluetooth Spirit Calypso II prawdziwy dźwięk z Bass Boost trafia prosto do ucha. Dodatkowo, dzięki 60-godzinnemu czasowi pracy po jednym naładowaniu akumulaora, nigdy nie zabraknie Ci muzyki.